Keanu Reeves adam mıdır? Evet. Gündeme gelen sevgilisi hakkında çeşitli yorumlarım.

Submitted by Anonymous (not verified) on Tue, 11/05/2019 - 23:43

Öncelikle kadının bu fotoğrafı bilerek seçilmiş bence. Google'dan ismi ile aramanızı tavsiye ederim. Kendisi buradaki fotoğraftan daha farklı.

Birisini seviyorsanız, görünüşü önemli gelmiyor. Adam 55 yaşında. Adamın yaşını da unutmayın lütfen kadını yargılarken. Şeyinin keyfine düşkün olsa dünyada binlerce kadın bu adama hasta zaten. Genç birisini alır, bir ay sevgili olur değIştirir. (bkz: leonardo di caprio)
Hem güzel hem kültürlü kadınlar da var evet ama en başta dediğime dönüyorum.
Normal, doğal kalmış bir kadın. Estetikle her yerini şIşirip, doldurabilir. Yapanlar var. Ama benim gözümde porno yıldızından farksız görünüyorlar.

Dış görünüşe önem vererek bir insanla yola çıkmak bu devirde epey lüks oldu. Bir insanın ruh eşini bulabilmesi ciddi manada zor ve bulduğun zaman dış görünüşünü önemsersen dünyanın en keriz insanı olarak adını tarihe yazdırabilirsin.

Günümüzde kadınlar da erkekler de popüler kültürün Içinde debelenip hayatlarını kukla gibi geçiriyorlar. Bu düzenden çıkıp kendi imparatorluğunu özgün bir şekilde kuran ve bunun Içinde kendi kuralları olan bir kadındır belki? Bunun kariyerle de alakası yok. Istiyorsan astranot ol yine de o bilince eremediysen bu Iş olmaz. Bir kedi havlamaz, bir köpek miyavlamaz. Bir köpeksen ve dünyandaki herkes kediyse yalnız hissedersin. Aralarından bir kişI çıkıp köpek gibi davranıp yaşıyorsa kedi olduğunu önemsemezsin.

Yaş ilerledikçe sadeleşmek ister insan...
Doğaya doğru çekilir, betondan yapılmış lüks binalar yerine orman ve deniz kıyısında küçük bir ev daha cazip gelir

Yaş ilerledikçe doğalını seversin herşeyin
Yediğin her seyin sadesini doğalını istersin...

Yaş ilerledikce insan ne istediginde netleşir
O yüzden ordan oraya daha az savrulur
Yaş ilerledikçe insan iteleyerek, uğraşarak giden ilişkilerde değil, kendiliğinden akışında yürüyen ilişkiler Içinde bulmak ister kendini

Yaş ilerleyince zaman öyle bir değerlenir ki sanki kum saatinde aşağı bölümdeki kumlar yukselmiscesine yukaridaki zamanın keyfini çıkarma mücadelesi verir
Yaş ilerleyince insan o ne der bu ne der diye yaşamaz, cünkü umursamamayi öğrenmiştir.

Yaş ilerleyince insan sevginin değerini daha bir bilir
Elindekilerin ya da kendisinin değerinin farkındadır.
Sevmeye sevilmeye daha çok değer verir..
Aslinda en onemlisi yaşı ilerledikce insan , ihtiyaci olan tek şeyin sevgi ve yüzünü güldüren güzellikler olduğunun farkına varmıştır.
Çok beğenirim bu yazıyı anlayana !
Çok mesaj barındırıyor.